میدونید این انتخابات فرقش با بقیه دوره ها در چیه؟!

این دوره دیگه حق و باطل، راست و دروغ خیلی شفافه. کسی نمیتونه توجیه کنه بعدا که مثلا بگه به خاطر فلان وعده رأی دادم. 

دوره های پیش،مثلا همین دوره قبل،با اینکه وعده 100 روزه دادن از اساس مسخره بود،ولی باز یه عده دلخوش کردن به بستن با کدخدا. هنوز باورشون نبود که آمریکا چقدر دشمنه. 

یا مثلا 88 تا قبل انتخابات تمام باطنشون رو بیرون نریخته بودن. ضمن اینکه با گریم خونواده شهید و حمایت فلان مجتهد و علامه، خیلی ها رو سیاه کرده بودن.

اما الان دیگه خط واضحه. دولت موجود در بهترین فرض ممکن، اگه نگیم خائنه، اگه نگیم نفوذیه، با روشن ترین دلائل ناتوانه. 

ناتوان از اداره امور کشور و جلوگیری از حیف و میل بیت المال. برجامی هم که 4 سال روش مانور داد هیچی برامون نداشته. خب حالا چی؟!

چرا بعضیا بازم میخوان این وضع ادامه پیدا کنه؟ 

به نظر من فقط کسایی خواهان ادامه وضع موجود هستن که از قبل این دولت، یه امتیازات و رانتای ویژه ای دریافت کرده باشن و تو چپاول و غارت ثروت مردم سهنی داشته باشن. 

و الا که مردم عادی،حتی همونایی هم که فکر میکردن با تعطیل شدن هسته ای، اقتصاد درست میشه، فهمیدن اقتدار مهمترین عامل رونق اقتصادیه. همونا هم دیدن و لمس کردن که اون کتاب برنامه دولت تدبیر و امید! تمام صفحاتش سفید بوده و هنوز به رشته تحریر درنیومده.

یعنی کافیه هر کسی یه کم،فقط به اندازه چند دقیقه با خودش صادق باشه و ببینه دقیقا چه توقعی از رئیس جمهور داره؟

حتی حتی،اونایی هم که توقع رفع حصر و فلان هم داشتن،دیدن که هیچ کاری،دقیقا هیچ کاری،انجام ندادن. و فقط چند وقت یه بار حرفش رو زدن. 

دلیلش هم واضحه که چرا کاری ازشون برنمیاد. چون اون افراد از نظر مردم مرده سیاسی هستن. عموم مردم دیگه نمیخوانشون. درست مثل رجوی و بنی صدر و بقیه. 

فقط کاش هرکسی با خودش این حساب و کتاب رو بکنه.