بالاخره تموم شد.00:02:46

رأی گیری رو میگم. با همه بالا پایینش. و چقدر جالب خدا همه اون چیزی رو که در باطن قلبشون مخفی کرده بودن، رو کرد! 

این مدت یک ماهه تبلیغات و رفتارها و اظهار نظرهاشون و شیوه برگزاری انتخابات و... 

خلاصه که الان همه چیز عین روز روشنه. 

اینم از برکات خفیه بود که دوره قبل این آقا رأی بیاره و 4 سال سر کار باشه. و الا که اگه همچنان رئیس جمهور نشده بود و اون گوشه ها برای خودش مشغول بود، من نوعی از کجا باید میفهمیدم حضرت آقا مبتکر نظریه اخراج ارتشی ها بودن و قصد داشتن به بازنشسته های ارتش یه حقوق بخور، نمیر بدن؟!

یا مثلا کی میرفتم مطالعه کنم ببینم کی قصد داشته مفسدین رو تو نماز جمعه اعدام کنه تا ملت روحشون شاد شه؟!

و کلی مطلب دیگه.

امروز هم که دیگه آخرین زورشون رو هم زدن. درست مثل بچگی هامون. یه عده بودن که طاقت باخت نداشتن، تا میدیدن دارن میبازن، توپ رو برمیداشتن و میرفتن! نمیذاشتن بازی تموم شه.

حالا هم هر چیزی که سال 88 به عنوان تخلف و تقلب مطرح کردن و نتوستن حتی یه دلیل براش بیارن و اثبات کنن، امروز انجام دادن تا... 

تاش رو عرض میکنم خدمتتون. قصدشون عوض کردن نتیجه آرا نبود. چون با تمام این تخلفات، اگه همه کسانی که قصد شرکت داشتن، تونسته باشن رأی بدن، نتیجه آنچنان توفیری نمیکنه. 

فقط مردم رو عصبی و تحریک میکنه و شایعه تقلب، باور پذیز میشه. 

نتیجه اینکه هم احتمال آشوب و درگیری بالا میره و هم اینکه بعد از اعلام نتیجه و نگرفتن نتیجه دلخواه، میتونن بگن تقلب شده، پس انتخابات باطل! 

در حالی که اگه ما خونسردی مون رو حفظ کنیم و به شورای نگهبان اعتماد کنیم، ان شاءالله نتیجه همون چیزی خواهد بود که مردم انتخاب کردن. و این مهمترین مسأله است. 

البته که در مورد تعرفه ها، شیطنت هایی کردن و عده ای رو علنا از شرکت در انتخابات محروم کردن. 

ولی مجموعا باز هم شکر داره این انتخابات و باید از اینکه به سلامت انجام شد خوشحال باشیم. 

نتیجه هم هر چی باشه، باز مطمئنا خیر خواهد بود. اگر حقیقتا عموم مردم تغییر رو انتخاب کرده باشن، خب البته خدا هم نصرت خودش رو خواهد فرستاد و ان شاءالله مقدمات ظهور فراهم خواهد شد. 

و اگر هم هنوز به ضرورت تغییر نرسیده باشن، نتیجه انتخابات باعث رشدمون خواهد شد. 

ولی چیزی که واقعا از دیدن و شنیدنش خوشحال شدم، این حضور بیشتر از 40 میلیونی مردم بود. واقعا باعث افتخاره برای همه مون این مشارکت بالا. همه مون تلاش کنیم این شادی بزرگ رو به کام مردم تلخ نکنیم.