فرمودن که:

"دیدی بلخره شورای نگهبانت ام تایید کرد!! 

روت کم شد?

ببینم بازم می تونی حرف بزنی یا لال می شی! "

عرضم به حضورتون که، متأسفانه یا خوشبختانه، من نه از این بابت روم کم شد و نه لال شدم و نه لال خواهم شد! 

اینکه شورای نگهبان تایید کرد، دلیل بر حقانیت نتیجه نیست. این آقا با قلدری خودش رو رئیس جمهور کرد! 

من کاری با هیچکدوم از تخلفات ریز و درشت و عجیب و غریبشون ندارم. همین که به گفته و اعتراف خودش، 4 میلیون نفر رو نذاشتن رأی بدن، وقتی خودش مجری انتخابات بوده، یعنی دیکتاتوری! و همین کلا صلاحیتش رو برای ریاست جمهوری باطل میکنه. 

اگر چه که فعلا داره زورش رسیده و داره میتازونه، ولی یقین دارم شامل سنت امداد الهی شده و داره به تاخت به سمت سرنگونی و نابودی خودش میره. 

البته که ما همچنان وظیفه داریم با ایشون و ظلمشون در حق مردم مبارزه کنیم. اگه تا پیش از این به اندازه سرسوزنی امید داشتیم، نیت خیانت نداره و مشکل از بی تدبیری اش هست، الان دیگه کاملا مشخصه که صرفا از روی قدرت طلبی وارد عرصه شده و سر سوزنی اعتقاد به مسئولیت در قبال مردم نداره و بلکه اساسا مردم رو رعیت خودش و باندش فرض کرده.

رو این حساب الان وقت سکوت نیست. باید همگی مون نسبت به تک تک بی قانونی ها و خلافکاری ها و حق خوری هاشون اعتراض کنیم. البته نه به شیوه لشگرکشی.

بلکه کاملا قانونی. از راه های مختلف. دستمون رسید، روزنامه و هفته نامه. نشد، کانال های مجازی وسیع و البته مستند و دقیق. 

راه دیگه تلفن کردن به نهادهای مختلف از جمله خود نهاد ریاست جمهوری و مجلس و... هست.

باید همه تلفن کنیم و نسبت به تک تک مواردی که خبرش هست، اعتراض کنیم. وقت میگیره، عیب نداره. حتی اسم و شماره میخوان، بازم مهم نیست. 

وقتی با حجم زیادی از مخالفت روبرو بشن، مسلما نمیتونن به سادگی قبل هر طور عشقشون کشید، عمل کنن. 

همین الان سوژه های کرسنت و جریمه اش و گاز مجانی دادن به ترکیه و قرارداد محرمانه lpec و باشگاه نفت و نیرو و سند 2030 مسئله روز هستن. باید تلفن کنیم و نسبت بهشون واکنش نشون بدیم. 

بگیم که این نفت و گاز حق تمام مردمه و دولت حق نداره به نفع یه عده پولدار مصادره اش کنه. ودرباره سند 2030 هم تهدید که نه، اعلام کنیم در صورت ادامه اجرای این سند، بچه هامون رو دیگه مدرسه ثبت نام نمیکنیم. 

حالا که با زورگویی، جلوی رأی و انتخاب مردم رو گرفتن، باید از راه های دیگه نشون بدیم قدرتمون چقدره. 

کاش یکی از این آقایون علما و مجتهدین، شجاعت میرزای شیرازی رو داشت...