ایشون نه فلسطینی هستن، نه شیعه، نه حتی مسلمون. بلکه یه خبرنگار آمریکایی هستن که  سر راه بولدوزر رژیم صهیونیستی ایستاد تا از تخریب خانه فلسطینی‌ها جلوگیری کند.اما بولدوزر با عبور از وی جمجمه او را شکست و ریه‌هایش را سوراخ کرد....

جناب پرزیدنت فرمودن که:

ما اگر تصمیمی می گیریم که به یک مکانی موشک بزنیم، این تصمیمات در حوزه ‏امنیت ملی ما قرار دارد.‏

اقدامی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای آماده کردن موشک و پرتاب ‏آن به نقاطی که سران داعش در دیرالزور بودند، انجام داد تصمیم فرد یا یک رکن نظامی نیست، بلکه ‏اینگونه تصمیمات در شورای عالی امنیت ملی اتخاذ می شود و این در حالی است که شورای عالی ‏امنیت ملی بعد از حادثه تروریستی تهران در حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی برای پاسخ به ‏تروریست ها اختیاراتی را به نیروهای مسلح داد که بیش از این اقدام اخیر بود...

ترجمه:

شما اگر فکر کردین من از بابت تهمت های ناروایی که به سپاه و قدرت دفاعی مون در طول این 4 سال و مخصوصا موقع انتخابات زدم، سر سوزنی پشیمونم یا احساس شرمندگی میکنم، کور خوندین. 

ولی اگه رو این حساب فکر کردین از این موقعیت میگذرم و به نفع خودم بهره برداری سیاسی نمیکنم، هم باز کور خوندین. 

من از اوناشم که با پرروگی تمام زل میزنم تو چشم ملت و میگم: چی فکر کردین؟ من خودم شخصا وزیرم رو فرستادم برام خبر بیاره داعشیا کجان. بعد که آمارشون رو درآوردم، دادم نعمت زاده برام چند تا موشک بالستیک دوربرد رادارگریز ساخت و دست آخر دستور پرتاب دادم. 

اصلا حتی بیشتر از این، خودم اون دکمه قرمزشون رو فشار دادم!! 

بله، اینطوریاست، یه همچین رئیس جمهور چشم سفیدی داریم ما...

در ادامه بحث ظلم در حق زنان، یه مورد دیگه اش اینکه اینطور بین عرف شایع کردن زنی بیشتر مورد محبت از جانب همسرش واقع میشه که زیباتر با معیارهای هالیوود باشه. 

این یکی از بدترین دروغ هایی که با تبلیغات رسانه های صهیونیستی به مردم باورونده شده. 

یعنی دختر و پسر باور کردن این مسأله رو، چه متدینین و چه بی بند و بارها. متدینین هم حتی باورشون این شده که اولین و مهمترین ملاک زن خوب، زیبایی ظاهری اش هست. منتها بایستی این زیبای اش رو به نامحرم نشون نده. 

در حالی که بز طبق احادیث نلاک اصلی چه برای زن و چه برای مرد تقوا هست. و خداوند وعده داده اگر کسی به خاطر خدا این ملاک رو در نظر بگیره، خداپند حتما بعد از ازدواج زیبایی و جمال رو هم به شخص اعطا میکنه. 

وقتی ملاک اول زیبایی شد و از طرفی رعایت حجاب در جامعه کمرنگ شد و از طرف سوم سن ازدواج هم به دلایل متعدد بالا رفت، نتیجه این مثلث شوم میشه عروسکای رنگ به رنگ و عحیب و غریبی که دیگه از روی  عکس پاسپورتشون قابل شناسایی نیستن! 

چرا فکر و ذکر یه دختر به جای یادگرفتن و آموزش و تعالی، باید منحصر بشه در چی بپوشم؟ چرا حجم معاملات در حوزه لوازم آرایش باید اینقدر بالا باشه حتی نسبت به مشورای اروپایی و آمریکایی؟

وقتی قرار باشه ملاک زن خوب بشه زیبایی اش، کم کم تنها کاربردش هم در خانواده میشه رفع نیاز غریزی مرد. نتیجه همین تفکر، اگه جلوش رو نگیریم، ختم میشه به چیزی که من در کره دیدم: بالشت هایی به شکل اعضای مختلف یک زن در اتاق های یک تخته هتل! 

در حالی که زنان، تمامشون، به هر شکل و قیافه ای که هستن، باید و لیاقت دارن که مورد علاقه و محبت همسرشون واقع بشن. و همین تفاوت خدادادی در خلقت زن و مرد باید کفایت کنه بر این که مرد جذب همسرش بشه...

فرمودین که: 

"ببخشین من اینروزا خیلی داغ کردم از دست این آدمای حق بجانب که همش برای خودشون روضه میخونن و مینالن از تحجر امثال ما.اما متحجر واقعی خودشونن ..میدونم اگه بد باشه شما تایید نمیکنین فقط معذرت بابت پرحرفی."

خواهش میکنم، پر خرفی نبود. منتها از این جهت تایید نکردم که دو تا پیام قبلی از جانب دو نفر بود، نه یک نفر.